PRECAST YAPI ELEMANLARI
Anasayfa I Prefabrik Sistemleri
Mesnet Bloğu - Precast Raylı Sistemler

Mesnet Bloğu üretimi yapılması için mesnet bloğu tipine, günlük üretim adetine karar verilip istenilen mesnet bloğu tipine uygun dizayn yapılarak üretimde kullanılacak kalıp ekipman buna uygun üretim yeri hazırlanması ile proje bazlı ve proje yerinde üretimler yapılır.
EBATLAR: 540 mm x 270 mm x 200 mm(h)
Ray Tipi: Rİ60
Ray Seti: VOSSLOH W 14
Beton: C 35 / 40
Ağırlık: 57 Kg (Ray Seti Hariç)

raylı sistemlerde, büyüme ve gelişmede sürdürülebilirlik prensibi ile gerek yatay, gerekse dikey yönde hizmet ve ürünlerini geliştirmektedir. Bugün hem Anahtar Teslim Raylı Sistem Projelerini, hem mevcut raylı sistemlerin bakım - onarım ve takviye işlerini gerçekleştirebilen, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapabilen; Demiryolu Beton Travers, Makas Travers ve Metro tipi Blok üretebilen Yapıray, raylı sistemler alanında ülkemizin en önemli "çok işlevli" şirketidir.

  • tramvay hat döşeme, hat platform inşaatı ve kataner işleri ile makas montaj yapılması
  • Hafif Metro ve Metro balastlı ve betona fikse hat döşeme, hat platform inşaatı, kataner ve 3.ray işleri ile makas montajı yapılması
  • Konvansiyonel Demiryolu balastlı hat döşeme, panel imalatı, kataner ve makas montajı işleri
  • Hızlı Tren Demiryolu hat döşeme, panel imalatı, kataner ve makas montajı işleri
  • Tünel, Köprü, Gar, Depo, Atölye ve benzeri alanlarda hat döşeme, kataner ve makas montaj işleri

Beton Bariyerler
Çevreye ve sağlığa hiçbir zararı olmayan beton bariyerlerimiz, Emniyet teşkilatında, askeri kışla ve karakol güvenliğinde, belediye yol bölmelerinde, karayolları uygulamalarında, ihtiyaç duyulabilecek her alanda rahatlıkla kullanıla bilecek bir yapıya sahiptir.
Beton bariyerler taşınması ve montajı basit bir yapıya sahiptir. Beton bariyerlerimizden satın almanızda adrese teslim yapmaktayız.
Beton bariyerlerimiz geri toprakta kendi kendini yok eden bir özelliğe sahiptir. Beton bariyeri her türlü terör saldırılarına karşı güvenlik önlemi olarak kullanılır
Yukarı Çık